O nás

O nás

LIBOTOWSKA GROUP, a.s.

vznikla v r. 2009 z iniciativy paní Vlasty Libotovské, která se za účelem založení společnosti spojila s JUDr. Milanem Jančíkem. Vlasta Libotovská na základě své dlouholeté praxe mimo jiné vyvinula ve spolupráci s Farmaceutickou fakultou Karlovy univerzity v Hradci Králové 15 pleťových masek. Z toho 13 krémových a 2 práškové. Společnost se tak stala výrobcem pleťových masek a gelů v České republice. Paní Vlasta Libotovská je předsedkyní dozorčí rady a je ředitelkou „Institutu vzdělávání a aplikované kosmetiky“ naší společnosti a je garantem odborných, vývojových a obsahových činností společnosti a pan JUDr. Milan Jančík MBA je pak předsedou představenstva společnosti, kde je garantem činností organizačních, právních a marketingových.

Pleťové masky byly původně (pozn.: do r. 2016) prezentovány pod značkou LG cosmetics by Libotovska. Dnes v souvislosti ze změnou legislativy EU naše masky prochází celkovou rešerší receptur a také desingu i značky. Po dokončení nezbytné certifikace Státním zdravotním ústavem (dále SZÚ)budou prezentovány pod novou zn. NANCYMASK by Vlasta Libotovská. Bude se tedy opět jednat o ucelené řady pleťových masek, které jsou ryze českým produktem a jsou složeny z těch nejkvalitnějších surovin a ingrediencí. Budou totiž z 80% složeny z přírodních materiálů a ingrediencí, dodávajících pleti skutečnou a tolik potřebnou relaxaci. Pleťová maska je dovolenou pro Vaši pleť, říká s oblibou V.Libotovská

V r. 2017 také uvedla naše společnost na trh ojedinělou a svých dopadem vyjímečnou novinku a tou je Gel na jizvyNANCYDERM by Vlasta Libotovská. Jedná se o výrobek-kosmetický přípravek, který se především v zahraničí stal špičkou na kosmetickém trhu. Používá se na starší jizvy, jizvy po leserových a estetických zákrocích na celém těle. Jeho účinky jsou velmi dobré i při jizvách po akné i striich, což ukázala praxe. Gel je tedy úspěšně prodáván v zahraničí, jako např. v USA. Zde si velkou popularitu mezi klienty získal především v Califorinii.

Pro letošní rok (2019) připravujeme novinku v podobě 5ti  pleťových masek řady Nancymask „Excelent line“, při jejíchž výrobě budeme spolupracovat s vyhlášeným výrobcem tradiční tělové kosmetiky firmou UNION Cosmetics z Třebechovic pod Orebem.

Další novinkou pro r. 2019 pak budou dva připravované gely na pleť, které se jistě stanou hitem kosmetického trhu a máte se vskutku na co těšit!

POZOR!!!! POZOR!!!

Zahajujeme od 9/2019 – 6/2019 dva nové typy kurzů a teoretických školení ve  oborech:

  • kurz aplikované kosmetiky – pro začínající kosmetičky (19-33 let)
  • kurz kosmetický koučink – poradce (19-33 let)

Pro tento typ vzdělávání budeme prodrobněji informovat na jiném místě www – Institut vzdělávání

Naše pleťové masky i gel mají všechny potřebné certifikáty a prošli povinným schvalovacím procesem a jsou určeny pro kosmetické salony a profesionální kosmetičky. Pro klientky i kosmetičky také připravujeme nový e-shop.

„Každá žena touží po zdravé a co nejdéle dobře vypadající pleti. Není to nesplnitelný sen, ale pro jeho naplnění musíme něco udělat. Kvalitní pleťová maska a gel na jizvy musí pleť i tělo nejen zvládnout vyčistit a hydratovat či zcelit, ale musí také dodávat tolik potřebné živiny, říká Vlasta Libotovská. „Rozhodla jsem se, po téměř třicetileté praxi v kosmetice, připravit nám všem specifický a hlavně ryze český koktejl pleťových masek a také gelu na jizvy, které zvýší náš komfort každodenní péče o  pleť i tělo. Do samotného vývoje masek i gelu najizvy jsem spolu se svým týmem vložila veškeré své praktické i profesní zkušenosti a věřím v jejich ojedinělost a výjimečnost,“ dodává Vlasta Libotovská.

Masky byly a budou nabízeny ve třech baleních: 150ml tuby a práškové masky balené v 50g a 35g sáčcích, které jsou stale v prodeji a jsou určeny k aplikaci v kosmetických salonech a u kosmetiček. Třetím balením jsou 50ml tuby určené k prodeji zákaznicím pro jejich domácí péči.

Gel je nabízíme v 15ml balení a je určen všechny klienty, jak z řad profesionálů, tak i pro domácí peči.

Společnost LIBOTOWSKA GROUP, a.s. se rozhodla věnovat část financí z prodeje každé masky této řady pleťových masek nadačnímu fondu Venduly Pizingerové, dříve Svobodové  „Kapka naděje“, který podporuje transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol. Ve spolupráci s producentem Pavlem Andělem připravuje nový pořad o kosmetice „Cesta ke kráse“ a spolupodílí se na vydání, již 3tí knihy Vlasty Libotovské, která bude prezentována pod názvem „Cesta ke kráse“ aneb nikdy nekončící příběh.

Vlasta Libotovská, autorka masek a ředitelka Institutu vzdělávání a aplikované kosmetiky

„…aby krása nikdy nevyprchala“